Witamy na stronie Biblioteki szkolnej przy ZS Nr 3!

Godziny otwarcia biblioteki
Wirtualny katalog biblioteki THM
biblioteka.thm.edu.pl

Nagroda za wzorowe czytelnictwo.
Dzień bez pytania dla klasy 3 Tm :) Gratulujemy!
Rozstrzygnięcie Konkursu Literackiego
Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Kielcach Filia w Ostrowcu Świętokrzyskim ogłosiła Konkurs Literacki dla uczczenia 85 rocznicy urodzin i 50 rocznicy śmierci Marka Hłaski. Konkurs przeznaczony był dla uczniów szkół średnich, których zadaniem było przedstawienie własnych, niepublikowanych i nienagradzanych utworów poetyckich i/lub utworu prozatorskiego o tematyce dowolnej. Uroczyste rozstrzygnięcie Konkursu Literackiego odbyło się 5 października 2019 r. w Ostrowieckim Browarze Kultury w czasie trwania Nocy Bibliotek. Naszą szkołę reprezentowali: Aleksandra Kowal, Jakub Czajkowski i Igor Piwnik. Wszystkie prace naszych uczniów zostały docenione. Aleksandra Kowal - I miejsce w dziedzinie poezji, Jakub Czajkowski - III miejsce w dziedzinie poezji, Igor Piwnik - Wyróżnienie w dziedzinie prozy. Gratulujemy!
NOC BIBLIOTEK
Ostrowiecka Noc Bibliotek odbyła się w sobotę 5 października 2019 r. w Ostrowieckim Browarze Kultury. Noc Bibliotek to ogólnopolska wieczorowo - nocna impreza promująca czytelnictwo i biblioteki jako miejsce, w którym warto bywać. Jest to okazja do niekonwencjonalnego zaprezentowania zbiorów i oferty edukacyjno - kulturalnej oraz poszerzenia grona czytelników. Zabawa rozpoczęła się o godzinie 19.30, a jej motywem był Marek Hłasko i jego czasy.
Content Management Powered by UTF-8 CuteNews