Witamy na stronie Biblioteki szkolnej przy ZS Nr 3!

Godziny otwarcia biblioteki
Wirtualny katalog biblioteki THM
biblioteka.thm.edu.pl

Ogólnopolskie obchody Europejskich Dni Dziedzictwa.
Europejskie Dni Dziedzictwa to największy projekt społeczno-edukacyjny. Jego głównym celem jest podkreślenie wspólnych korzeni kultury europejskiej ale także promowanie regionalnego, lokalnego dziedzictwa kulturowego. W ramach tegorocznych obchodów EDD, uczniowie naszej szkoły wzięli udział w spotkaniu z dr Sylwią Konarską-Zimnicką z Instytutu Historii Uniwersytetu Jana Kochanowskiego, która przybliżyła w swym wykładzie najstarszy dokument prozatorski w języku polskim Kazania Świętokrzyskie. Spotkanie odbyło się w siedzibie filii Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Ostrowcu Św.
Dodano 15 Sep 2016
Wirtualny katalog biblioteki THM
Wirtualny katalog biblioteki THM jest już dostępny w internecie: http://biblioteka.thm.edu.pl Stroną administruje p. Marek Gawlik, nauczyciel przedmiotów informatycznych.

Dodano 13 Mar 2015

<< Previous 1 2 Next >>